رسانه تخصصی روابط بین الملل

مقاومت فلسطین آماده پاسخ به تل آویو است

Diplomacyplus.ir/?p=1971
منابع عربی از آمادگی مقاومت فلسطین برای رویارویی با رژیم صهیونیستی خبر داده اند.

روزنامه لبنانی الاخبار به نقل از منابعی در میان مقاومت فلسطین نوشت، مقاومت آمادگی خود را برای رویارویی جدید تکمیل کرده تا در صورت عبور رژیم اشغالگر از خطوط قرمز در ماه مبارک رمضان در کرانه باختری و قدس اشغالی یا انجام هر حماقتی علیه غزه به مقابله با این رژیم بپردازد.

در همین ارتباط،  «آویو کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی به نیروهای خود دستور داده برای عملیات «نگهبان دیوارها ۲» آماده شوند.

نگهبان دیوارها، اسم عملیات تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی (۲۰۲۱) علیه نوار غزه است. گروههای فلسطینی نیز در مقابل، عملیات خود را «سیف القدس» نامیدند.

کوخاوی که  در میان نظامیان صهیونیست در تل‌آویو حاضر شد، گفت، ارتش اسرائیل باید برای احتمال تشدید تنش‌های یک ماهه یا بیشتر و نیز عملیات نگهبان دیوارها-۲ آماده باشد.

الاخبار افزود، بر اساس برآوردهای مقاومت، رژیم صهیونیستی در حال حاضر آماده مقابله نظامی با نوار غزه نیست. از نظر سیاسی نیز حمله به غزه ممکن است منجر به سقوط کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی شود.

در همین ارتباط، روزنامه القدس العربی گزارش داد که گروههای مقاومت فلسطین به واسطه‌ها گفته‌اند که هشدارهای سابق آنان مبنی بر مداخله برای کمک به قدس، همچنان پابرجاست و اقدامات کنونی اسرائیل، شبیه به دمیدن به آتش است.

گفتنی است، شب گذشته نظامیان صهیونیست به «باب العامود» در قدس اشغالی یورش بردند. همزمان با یورش به باب العامود، باب الساهره و شهرک العیساویه در قدس اشغالی شاهد حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی بودند. شاهدان عینی اعلام کردند که نظامیان صهیونیست در باب العامود و دیگر مناطق قدس اشغالی، ۲۴ نفر را زخمی کردند.

این درحالی است که رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی در جریان حملات وحشیانه شامگاهی به قدس اشغالی ۳ تَن از شهروندان فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط